Zazpívej, slavíčku - školní kolo

V průběhu středečního odpoledne zněly naší školou výhradně moravské lidové písničky. Třicet nejlepších zpěváčků, vybraných ze třídních kol, podalo skvělé výsledky a zasloužilo si velký potlesk publika. Rozhodování poroty lehké nebylo, už jen samotná odvaha zpívat před publikem je sama o sobě výhrou. Ve velké konkurenci byly vybrány do 47. ročníku předvýběrového kola tyto žákyně:

Emílie Zbořilová III. A, Karolína Hůsková III. C, Sofie Majzlíková a Iva Ferencová ze IV. A.

Všem žákům děkujeme za předvedené výkony, rodičům i učitelům díky za podněcování dětí ke zpěvu lidových písní a tradic, které k našemu regionu neoddělitelně patří.

Postupujícím žákyním držíme palce v předvýběrovém kole, které se uskuteční 21. února v Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Eva Fridrichová, Miriam Haraštová a Alena Rumíšková