Zážitky z Litvy_projekt Erasmus+

V neděli 26.5 2019 jsme vyrazili na cestu do Litvy, kde nás čekal týden plný nových zážitků a lidí.

V Litvě jsme nejprve poznali naše hostitelské rodiny a poté ostatní studenty ve škole.

Viděli jsme nové místa, památky, poznali jsme jinou kulturu.

Hodně jsme toho prožili jak už s Litevci tak i se studenty jiných zemí, máme mnoho zážitků, na které rozhodně nikdy nezapomeneme a se zahraničními studenty jsme stále v kontaktu.

Adela Ohnoutková, 9.A

Vyrazili jsme 26.5.2019 z Vídeňského letiště. Přiletěli jsme do hlavního města Litvy, Vilniusu. Vlakem jsme cestovali dvě hodiny do měst Šiauluai, kde jsme byli ubytováni v hostitelských rodinách. Přes týden jsme navštívili mnoho míst, jako je hlavní město Vilnius, pobřežní město Palanga nebo také hrad Trakai. Zdaleka to není vše, co jsme navštívili, byli jsme také na památce Hill of Crosses a v muzeu v Šiauluai. Výjezd se mi moc líbil a určitě bych jela znovu.

Sabina Lacová, 8.C