Tři třídy, jedna skvělá parta - 1.C, 2.B, 3.C

20.06.26

Žáci první, druhé a třetí třídy se společně vydali na třídní výlet do Zašívárny U Osla, kde strávili krásné dopoledne plné zážitků, smíchu a zábavy. Všichni si užili společné chvíle, při kterých se z jednotlivých tříd stala jedna skvělá parta. Nechyběly hry, radost a dobrá nálada, která provázela celý výlet. Mladší i starší spolužáci si navzájem pomáhali a společně si vytvořili mnoho hezkých vzpomínek. Výlet se vydařil a všichni se vraceli domů s úsměvem.

třídní učitelky, asistentky