The British Council Event and Prize Giving

Ve středu 6. září se naše škola účastnila na pozvání organizace British Council slavnostní recepce na britské ambasádě v Praze. V nádherné zahradě Thunovského paláce jsme měli možnost hovořit s britským velvyslancem panem Mattem Fieldem, zástupci British Council, Cambridge Assessment English a dalšími partnerskými školami, které jsou v naší zemi zapojeny do programu Advantage.

Během slavnostního odpoledne převzala naše škola vyznamenání za nejvyšší počet registrovaných uchazečů v kategorii zkoušky A2 Key for Schools pod patronací British Council.

Setkání bylo velmi příjemné, získali jsme nové kontakty, předali si zkušenosti z organizace jazykových zkoušek Cambridge a prohlédli si nejnovější studijní materiály.

Těšíme se na slavnostní odpoledne 18. září, kdy budeme v Klubu kultury předávat certifikáty 91 úspěšným absolventům cambridgeských zkoušek z řad našich žáků. Účastnit se bude také vzácná návštěva paní Karolina Baines, Head of Examinations Business Development, British Council (CZ, HU, SK).

Mgr. Jan Vorba, Philip Mabbett