Technický pracovník – školník/školnice

ZŠ UNESCO Uherské Hradiště nabízí práci na plný úvazek na pracovní pozici technický pracovník – školník/školnice.

Datum nástupu: 01.05.2023, příp. dohodou

Nabízíme práci ve velmi příjemném kolektivu, platové zařazení dle NV 341/2017 Sb., v platném znění + nadtarifní složky platu a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, kulturu, rekreaci a dal.). V případě potřeby můžeme poskytnout služební byt v objektu školy o celkové ploše 60m2 za velmi příznivou cenu.

Požadujeme zodpovědný přístup k práci, otevřené oči pro nezbytné opravy a základní komunikaci s počítačem.

V případě zájmu zašlete prosíme svůj životopis na uvedený e-mail: zsunesco@zsunesco.cz.

Bližší informace případně poskytne zást. ředitele pro ekonomiku a provoz paní Jánošíková – tel. 739 488 443.