Studijní pobyt učitelů ve Španělsku

Chcete se naučit cizí jazyky a získat nové kamarády, kteří mluví jiným jazykem? Přijďte se podívat na naši školu!
Základní škola Unesco nabízí ke studiu širokou škálu jazyků a šikovné učitele, které jejich práce baví. Umí motivovat studenty, udělat hodiny zábavnými a veselými a jejich jazykové schopnosti jsou na vysoké úrovni. To vše je možné pouze díky soustavnému vzdělávání pedagogů a rozšiřování jejich jazykových schopností a pedagogického mistrovství.
Součástí této práce jsou i výjezdy jazykářů do zahraničí, kde na partnerských školách získávají inspiraci ke své další práci a vyměňují si zkušenosti.
Začátkem února 2022 v rámci výzvy 80 "Shadowing"odjelo našich 5 jazykářů na španělskou základní školu Villa de Abarán, kde během jedno týdne navštěvovali hodiny partnerů, rozebírali metody a postupy práce v nich, sdíleli příklady dobré praxe a získali kontakty na naše žáky. Podařilo se nám zajistit vzájemnou spolupráci, výměnný program pro žáky a příslib dlouhodobé spolupráce.
Těšíme se, až všechny své poznatky využijeme v hodinách, předáme adresy našim žákům a vzniknou tak nová přátelství.
Hasta luego!
Vaši jazykáři