Skáčeme radostí! "Intercambio" se blíží!

Výměnný pobyt ve Španělsku pro žáky španělského jazyka

Ve vzduchu voní blížící se jaro a stejně tak se blíží již mílovými kroky výměnný pobyt našich žáků ve Španělsku. Navozujeme novou spolupráci se školou nedaleko Granady odkud pochází náš španělský lektor. Institut Federico García Lorca se nachází několik minut od Granady a 25 žáků španělštiny sedmých a osmých ročníků bude mít na přelomu května a června jedinečnou možnost strávit v této nejkrásnější části Španělska necelý týden. Žáci budou bydlet ve španělských rodinách a stejně jako oni boudou hosty ve Španělsku, poté v říjnu budou zase opět hostit oni svoje španělské kamarády.
Region Andalusie jedna z turisticky nejoblíbenějších destinací se pyšní řadou překrásných památek, a my též navštívíme jeden z největších andaluských klenotů, granadský palác Alhambru. Ohromující komplex středověkých paláců a pozoruhodných maurských tvrzí, dále letohrádek Generalife či čtvrť Albayzín. Budeme moci podniknout výlet do pohoří Sierra Nevada, na středomořské pobřeží a do kouzelné jeskyně v Nerše.

Už se nemůžeme dočkat tohoto nového dobrodružství!

Vaši španělštináři