ŠD - Velikonoční tvořivé dílničky ve Slováckém muzeu

Ve dnech od 3. 4. do 5. 4. se děti školní družiny zúčastnily „Velikonočních tvořivých dílniček“ ve Slováckém muzeu v Uherském Hradišti.

Jako každý rok Slovácké muzeum pro děti připravilo velikonoční dílny. Děti si s lektorkami upekly jidášky, vyrobily si vyškrabávaný obrázek ve tvaru vajíčka či velikonoční slepičku. V ceně tohoto programu byl zahrnut vstup do expozice aktuálních výstav, zhlédnutí práce tvůrců (pletení žil, práce se dřevem a zdobení kraslic včelím voskem) a ještě jsme se mohli podívat na výstavu „Společenský život hmyzu“, která byla k vidění v horním patře budovy Slováckého muzea.

Dětem se tvořivé dílničky velice líbily.

školní družina