ŠD - McDonald´s Cup

McDonald´s Cup je největší školní fotbalový turnaj v Česku, do kterého se každoročně zapojí desítky tisíc dětí z více než 2300 školních týmů. Vyvrcholí 29. 5. – 30. 5. 2023 na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti.

Game Zóna

Každý návštěvník finále McDonald´s Cupu si může vyzkoušet své sportovní dovednosti a vyhrát zajímavé ceny od společnosti McDonald’s a partnerů turnaje, kterými jsou PUMA, Sportisimo a Igráček.

Děti zaujaly fotbalové aktivity, měly možnost změřit si přesnost, rychlost, sílu svých kopů a vyhrát kšiltovku, ponožky nebo klíčenku. Za přesné kopy na kuželky děti mohly vyhrát puzzle i kasičku na penízky. S obrovskou radostí řádily na skákací atrakci.

Akce přinesla dětem radost a sportovní nadšení.

školní družina