Projektový den v ŠD - 22.01.2020

Dne 22. ledna 2021 se v rámci Výzvy 63 na ZŠ UNESCO ve všech odděleních školní družiny uskutečnil za přísných bezpečnostních a protiepidemických opatření PROJEKTOVÝ DEN.

V průběhu celého odpoledne jsme ve spolupráci s majitelkou cestovní kanceláře M. Schneyderovou stihli obletět celý svět a navštívit mnoho kontinentů a zemí. Dále jsme se s panem veterinářem MVDr. F. Luňákem dozvěděli spoustu zajímavostí ze světa zvířat, s odbornicí na historii PhDr. B. Rašticovou nakoukli pod pokličku historie města Uherského Hradiště a v rámci kreativity a zručnosti jsme si za odborného dohledu výtvarnice MgA. E. Blahové vyrobili pestrobarevnou Sýkoru modřinku.

Projektový den se nám velmi líbil a touto cestou chceme poděkovat odborníkům za spolupráci a velmi hezké odpoledne.

účastníci a vychovatelky školní družiny