Poslední možnost přihlásit se ke Cambridgeským zkouškám 2021!

CAMBRIDGESKÉ ZKOUŠKY – ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Vážení rodiče,

oslovujeme Vás s nabídkou přihlásit Vaše dítě k Cambridgeským zkouškám. Zkoušek se může zúčastnit kterýkoliv žák naší školy, protože ve výuce používáme Cambridgeské materiály (není podmínkou, že žák musí navštěvovat Cambridgeské kurzy). Pokud si nejste jistí, na kterou úroveň zkoušek Vaše děti přihlásit, neváhejte nás kontaktovat. Tyto zkoušky se samozřejmě týkají rovněž dětí, které se na ně v kurzech připravují.

V současné době registrujeme zájemce o tyto zkoušky, které se uskuteční v sobotu dne 12. června 2021.

V případě zájmu o konání zkoušky vyplňte, prosím, informace na návratce, kterou je nutné odevzdat do 30. dubna 2021.

Všechny platby za zkoušky je potřeba zaplatit od 1. do 26. května 2021 na školní bankovní účet 123-320780237/0100. Platby, prosím, dříve neposílejte!

Variabilním symbolem je evidenční číslo Vašeho dítěte, které najdete v online žákovské knížce.

Částky k úhradě jsou následující:

Starters, Movers, Flyers =1350,- Kč

KET =2600,- Kč

PET =2700,- Kč

V případě potřeby nás můžete kontaktovat:

Philip Mabbett (koordinátor zkoušek), mabbett@zsunesco.cz

Mgr. Gabriela Vašková (žáci 1. stupně), vaskova@zsunesco.cz

Mgr. Romana Přikrylová (žáci 2. stupně); prikrylova@zsunesco.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NÁVRATKA

Potvrzuji účast mé dcery/syna __________________________________________

na zkoušce: