Poselství křesťanských Vánoc 2. A, B, C.

V pondělí 20. 12. navštívily všechny druhé třídy interaktivní program ve farním kostele s tématem Poselství křesťanských Vánoc.

Děti se velmi zajímavou formou dozvěděly o smyslu a poselství Vánoc, o tradicích a symbolech. S biblickými postavičkami se vrátily v čase až do Nazareta, kde vše začalo. Postupně tak tvořily příběh putování Marie a Josefa do Betléma, kde se Ježíš narodil. Poznaly tři mudrce a vzácné dary, které Ježíšovi přinesli. Vyzkoušely vůni kadidla i myrty.

Velké poděkování patří paní Anně Mrázové, která pro naše děti srozumitelnou formou připravila program, ve kterém se dětem propojily znalosti které již měly a prohloubily o nová poznání.

Poděkování patří také paní varhanici Lucii Adamcové, která hrou na varhany a zpěvem koled přispěla k vánoční atmosféře.

Eva Fridrichová