Pátek 25.09.2020 - ředitelské volno

Vážení rodiče,

po pečlivém zvážení veškerých okolností jsem se rozhodl respektovat doporučení ministra zdravotnictví prof. Romana Prymuly a vyhlásit na pátek 25. září 2020 ředitelské volno, a to ze tří hlavních důvodů:

1. aktuální epidemická situace v okrese Uherské Hradiště, kdy náš okres patří mezi nejrizikovější oblasti v ČR
  2. naše škola dosud nemá, i díky nastaveným velmi přísným opatřením, žádnou třídu v karanténě a máme zájem zachovat běžnou výuku ve škole co nejdéle (dle vyjádření ministerstva zdravotnictví tento den volna může v kombinaci s prodlouženým víkendem zpomalit šíření nákazy)
  3. myslím si, že je správné řídit se doporučeními kompetentních státních orgánů

Vzhledem k brzkému vyhlášení ředitelského volna nabízíme v ojedinělých neřešitelných případech rodičům nejmladších žáků hlídání v čase fungování družiny, tzn. od 06:30 do 17:00 hod., v budově Hradební. Zájemci o toto hlídání přihlásí své dítě e-mailem turcinova@zsunesco.cz do čtvrtka 12:00 hod. s uvedením času příchodu a odchodu.

Obědy budou všem žákům odhlášeny automaticky, zájemci o případný oběd si jej individuálně přihlásí u vedoucí školní jídelny na tel. čísle 572 552 214.

Děkuji za pochopení, jsem si vědom, že to mnohým z Vás může zkomplikovat situaci, ale protože jsou názory ve společnosti různé, dám v této věci na doporučení odborníka, který má tuto oblast v rámci celé ČR na starost.

Mgr. Jan Vorba, ředitel školy

Ředitelské-volno-1.jpg