Partneři projektu Erasmus+ se loučí!

Všechno krásné jednou skončí a končí i naše první mobilita. V pátek jsme vyprovodili naše nové kamarády i jejich fajn pedagogy. V Erasmu se sešel super tým lidí, našich žáků, učitelů, zahraničních kolegů a jejich svěřenců studentů. Eko program vyšel na jedničku, některé aktivity byly více oblíbené, jiné méně, ale všechny splnily svůj účel. Naši žáci byli v programu opravdu podnikaví a volná odpoledne trávili se zahraniční návštěvou na výletech, grilovačkách, laser game, aquaparku, poznáváním města…prostě cizinci si to u nás opravdu užili a za to patří velké díky zejména hostitelským rodinám a jejich fantastické pohostinnosti. Za vše mluví třebas to, že studenti některých států nechtěli ani zpátky do taxíku.... Pevně věříme, že všechny naše další výjezdy se ponesou v tomto duchu a velmi se těšíme na naší první zahraniční mobilitu v Dánsku. Téma „plýtvání jídlem a redukce bio odpadu“ již máme zpracované a nachystané, takže nyní hurá za dalšími zážitky!

Váš tým Erasmus+