Naše poslední lekce Cambridge

Poslední lekce naší skupiny Cambrige English se uskutečnila ve čtvrtek 5. května 2022.

Dobrou náladu pak podpořily vtipy a různé příběhy, které jsme si vyprávěli samozřejmě v anglickém jazyce.

Věřím, že díky našim společným lekcím Cambridge, jsme se všichni posunuli v angličtině o kus dále, za což patří velké poděkováni paní učitelce Susan Kraeymové.

Všichni také věříme, že zakončíme letošní kurz úspěšnou zkouškou, která se uskuteční dne 11. června 2022 v budově naší školy.

Byl bych rád, kdybychom se ve stejné sestavě mohli setkávat i příští školní rok na dalších hodinách Cambridge English. Všem přeji krásné letní prázdniny a jsem přesvědčen, že využijeme našich znalostí angličtiny při zážitcích, které na nás o prázdninách čekají.

Adam Křivánek 7.C