Leadership projektu Erasmus+

Již třetím rokem běží na naší škole ekologický projekt Erasmus+ s názvem Happy, Healthy, Wise and Wealthy.

Dosud jsme se zabývali čtyřmi tématy: znečištění ovzduší, recyklace odpadu, význam zeleně v městské zástavbě a plýtvání jídlem. Prostudovali jsme dostupné materiály, hovořili s odborníky a následně porovnali situaci v partnerských zemích a získali přehled o různém přístupu jednotlivých evropských zemí k této problematice.

Projekt se nám postupně blíží ke konci a společně s kolegy/partnery z Portugalska, Španělska, Dánska a Nizozemí chystáme pro naše žáky poslední – v současnosti opravdu aktuální téma – spotřeba energií. V květnu tohoto roku se pět žáků naší školy zúčastní mobility v Portugalsku, kde budou prezentovat výsledky své práce.

Těšíme se!

Tým Erasmus+