Jak pomoci o Vánocích

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a trávíme je s těmi nejbližšími, které máme moc rádi. Jsme obklopeni lidmi, kteří si nás váží a jsou naší RODINOU.

Ne všichni ale mají takové štěstí. ČLENOVÉ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU zjišťovali, jak můžeme pomoci ostatním lidem během Vánoc. Protože o Vánocích by si lidé měli pomáhat a být vůči sobě ohleduplní :)

Dáváme Vám několik tipů, jak můžete někomu pomoci a třeba jen na okamžik mu vykouzlit úsměv na rtech:

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA - darovat dárek seniorům v domovech důchodců

MILÝ JEŽÍŠKU, STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, KRABICE OD BOT - darovat dárek dětem z dětských domovů

ČTENÍ POMÁHÁ - celoroční projekt, přečtete si knížku, vyplňíte kvíz a darujete vybranému charitativnímu projektu svou vyhranou částku

ÚTULKY SE PSY A KOČKAMI

VÁNOČNÍ HVĚZDA - zakoupením květiny podpoříte onkologicky nemocné

Vybrali jsme alespoň pár možností pomoci. Ale je jich daleko více, stačí jen hledat.

žákovský parlament