Erasmus+ ve škole v Abaránu

Tým žáků a učitelů Erasmus+ právě přijel do španělské Murcie, aby zde v rámci projektu Erasmus+ prezentoval výsledky několikaměsíční přípravy a studia tématu "důležitost zeleně v městské zástavbě" a "ekologická škola". Po turbulentním letu do letiště Alicante nás vítají hostitelské rodiny připravené vrátit českou pohostinnost a ukázat dětem pravé Španělsko. Plánují navštívit místní festival, pláž, jídlo se širokou rodinou...chtějí toho stihnout co nejvíce, protože v pondělí nám začíná program s Erasmem ve škole v Abaránu. Rodiče jsou připravení (ne všichni umí dobře anglicky), tak nám vesele ukazují překladače, které překládají mluvenou řeč do češtiny. Ve Španělsku je krásná letní teplota, takže vzhůru do do dobrodružství!

Tým Erasmus+