Čtenářský Comic-Con v 6.A

Z vaší staré oblíbené knížky se teď stane vaše oblíbená hra! Zvolte kartu zadání a pak rychle listujte, abyste vyhověli zadání a sudímu, kterým byla paní učitelka. Najdete směšný titulek z bulvárních novin v nejnovějším bestselleru? Můžete použít libovolnou knížku, můžete hrát s více skupinami a najít neomezený potenciál zábavy na každé stránce! Zahraj si i ty hru Přines si svou knihu!

S žáky 6.A jsme si na videokonferenci v literatuře užili spoustu zábavy. Kromě porozumění textu a čtení mezi řádky se žáci také museli co nejvíce vžít do role. Museli se totiž převléci za hrdinu/hrdinku oblíbené knihy. Prezentovali tak svým zjevem díla jako Babička drsňačka, Harry Potter, Hermiona Grangerová a další. Věřím, že si všichni hodinu užili a byla pro ně příjemným zpestřením.

Mgr. Jitka Bajaja Elisová a žáci 6.A

ČJ-Literární postava.JPG