Zahraniční výjezd Londýn, Windsor a Eton

Den třetí začal vydatnou snídaní v 7:20, po které jsme se vydali metrem, později vlakem, na návštěvu královského zámku Windsor, kde jsme museli čekat téměř dvě hodiny v řadě. Avšak uvnitř se nemohlo fotit. I přes to jsme viděli nádherné bohatství zdejšího opactví. Dále jsme měli hodinu a dvacet minut rozchod po krásném městečku Eton, kde jsme šli na oběd a mohli jsme projít obchody nebo místa, která tam byly. Procházeli se zde chlapci z bohatých rodin v jejich školních uniformách. Po srazu jsme se vydali pěšky k místnímu nádraží, odkud jsme jeli vlakem na Paddington, z něj jsme měli jet ještě do obchodu Harryho Pottera, ale jelikož jsme byli všichni unavení z dnešního dne, rozhodli jsme se jet směr náš hotel,. Po příjezdu na hotel jsme měli asi dvě hodiny čas na odpočinek. Pak už jen večeře a šup na kutě.

Lucie Čermáková, Denisa Žáková, Emma Englová