Naše škola je zapojena do desítek projektů, rozvojových programů a aktivit. Zde souhrn těch nejvýznamnějších v daném školním roce.

UNESCO ASP NET - přidružené školy UNESCO

Cambridge English School

Projekt Edison - Education. Drive. Internacionality. Students. Opportunity. Network.

Projekt OP VVV - Výzva 22 na ZŠ UNESCO Uherské Hradiště

Projekt IROP Modernizace učeben klíčových kompetencí Základní školy UNESCO, Komenského náměstí 350, Uherské Hradiště

Projekt Erasmus+ School is Cool but IT Rules

Projekt Erasmus+ Connected with the languages