9. 9. 2020

Od čtvrtka 10. září 2020 platí do odvolání na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví povinnost nosit ve společných vnitřních prostorách škol roušku či respirátor. Roušky či respirátory nebudou muset mít žáci nasazeny během výuky ve třídě či odborné učebně. Z hygienických důvodů bude mít každý žák ještě jednu rezervní roušku či respirátor ve své aktovce.

Od pátku 18.09.2020 platí z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví pro žáky 2. st. povinnost nosit roušky či respirátory ve všech prostorách škol, tedy i ve třídách o přestávkách a při vyučování.
Vzhledem k aktuální situaci v Uherském Hradišti doporučujeme, aby roušky či respirátory nosili i žáci 1. st., ale záleží na uvážení rodičů těchto dětí. Nošením těchto ochranných prostředků výrazně snížíme riziko případné karantény.

Děkujeme všem žákům i rodičům za pochopení a spolupráci.

Prosíme, věnujte pozornost důležitým informacím v příloze.

Průběžné pokyny školám v souvislosti s Covid-19 naleznete na webu MŠMT.