12. 3. 2020

Školní jídelna: nevaří do odvolání od 13.03.2020 (tedy ani pro cizí strávníky), obědy odhlášeny automaticky

Pronájmy: zrušeny do odvolání od 12.03.2020

Bezpečnostní rada státu dnes rozhodla, že je od středy 11.03.2020 zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání v základním školství. Od zítra tedy všichni žáci zůstanou do odvolání doma a nebudou chodit do školy. Prostřednictvím webových stránek a elektronické žákovské knížky bude zaslán pokyn, kde naleznou učivo k domácímu procvičování.

Sledujte prosím webové stránky školy a elektronickou žákovskou knížku
k případným dalším pokynům.

Mgr. Jan Vorba, ředitel školy

(obědy ve školní jídelně jsou žákům od 11.03.2020 odhlášeny automaticky)

KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE ZLÍNSKÉHO KRAJE SE SÍDLEM VE ZLÍNĚ

Dle Aktuální informace Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně o výskytu COVID-19 k 6. 3. 2020 je v rámci předběžné opatrnosti považována za rizikovou oblast celá Itálie.

Platí zákaz vstupu do budov školy pro všechny osoby, které se vrátily z rizikových oblastí COVID-19 během jarních prázdnin, následujícího víkendu a případně dalších dní!

Pro opatření ředitele školy není rozhodující návrat z rizikových oblastí 7. březen, ale celé období jarních prázdnin.