24. 4. 2019

Vzhledem k tomu, že se blíží další etapa generální rekonstrukce Hlavní budovy naší školy a započíná její vyklízení, preventivně vydáváme toto upozornění:

Rekonstrukce a oprava Hlavní budovy školy na Komenského nám. 350 a jejího okolí: Prosíme všechny žáky, rodiče, zaměstnance a hosty, aby v souvislosti s rekonstrukcí a opravami školy a jejího okolí dbali zvýšené pozornosti při pohybu ve škole, všech jejich prostorách i jejím okolí a dodržovali všechna opatření a pokyny, které budou v průběhu těchto činností vydávány, aby nedocházelo k poškození zdraví či úrazům. Děkujeme, vedení školy.

Výuka v této budově bude probíhat až do 31. května 2019, od 3. června 2019 pak pro celý 2. st. v náhradních prostorách v budově SŠPHZ (Kollárova 617). Dle předpokladu zůstanou 4. a 5. třídy během června v již rekonstruované části Hlavní budovy. O dalších podrobnostech v souvislosti s rekonstrukcí Hlavní budovy a organizací výuky budete včas informováni.

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jan Vorba, ředitel školy