Suplování:   Pondělí 6.2.2023 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.C

     

sem

sem

         

4.B

     

sem

           

7.C

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

8.A

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bajaja Elisová Jitka

-

..

BlA

....

..

-

Jak

-

-

-

Březinová Kateřina

-

-

-

Prch

Při

Pla

Mot

-

-

-

Fridrichová Eva

     

..

..

         

Haraštová Miriam

-

Vk-a

Vk-a

MeK

-

PeJ

MaL

-

   

Horáková Veronika

 

....

Líš

-

Poch

Hrs

Kra

-

   

Janečka Martin

-

-

-

PrP

Koč

BlA

Koč

-

-

-

Pírek Tomáš

-

-

-

..

Jak

ŠmG

Mot

-

-

-

Potrusilová Šárka

-

....

Tom

Tom

Dit

BoE

-

-

   

Richtrová Michaela

-

Mab

Rem

-

Duš

Poch

Prch

-

-

-

Silný Jiří

 

..

....

Str

Kal

Hrs

Kra

     

Šmejkalová Gabriela

     

..

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

mim

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Alžběta

2.hod

supl. (Baj)

Čj

6.A

(J Rj)

 
 

5.hod

spojeno (Jan)

Tv

6.B (Chl)

(Tv2)

 

Borovcová Eva

5.hod

spojeno (PoŠ)

Aj

3.B (Aj2)

(3.B)

 
 

5.hod

změna

Aj

3.B (Aj1)

(3.B)

 

Dittrichová Marie

4.hod

spojeno (PoŠ)

Aj

3.A (Aj1)

(3.A)

 
 

4.hod

změna

Aj

3.A (Aj2)

(3.A)

 

Doskočil Radek

před 1. hodinou dohled 1.patro vlevo

 
 

před 3. hodinou dohled 2.patro vlevo

 

Dubinová Štěpánka

4.hod

supl. (Rich)

Aj

9.C

(F)

 

Horsáková Hana

5.hod

spojeno (Sil)

D

6.C (Díl)

(Čj)

 
 

5.hod

supl. (Hor)

D

6.C (Poz)

(Čj)

 

Jakšíková Petra

3.hod

odpadá

Hv

7.C

 

lyžařský kurz

 

4.hod

supl. (Pír)

I

9.B

(Poč)

 
 

6.hod

spojeno (Baj)

Nj_2

8.C (Nj2a)+

(J Aj)

 
 

6.hod

změna

Nj_2

8.B (Nj2b)+

(J Aj)

 

Kalandřík Pavel

4.hod

supl. (Sil)

Vkz

8.B

(CH)

 
 

před 5. hodinou dohled 2.patro vpravo

 
 

před 4. hodinou dohled 2.patro vlevo

 

Kočíř Petr

4.hod

supl. (Jan)

D

6.A

(Z)

 
 

6.hod

supl. (Jan)

Z

7.A

(Z)

 
 

před 2., 6. hodinou dohled 2.patro vpravo

 

Krayemová Susan

6.hod

spojeno (Sil)

Aj

6.C (Díl)

(J Nj)

 
 

6.hod

supl. (Hor)

Aj

6.C (Poz)

(J Nj)

 

Líšková Marie

2.hod

supl. (Hor)

Vv

7.B

(VvHv)

 
 

před 2. hodinou dohled 3.patro vlevo

 

Mabbett Philip James

1.hod

supl. (Rich)

Aj

7.A

(F)

 

Machová Lenka

6.hod

supl. (HaM)

Vv

5.A

(5.A)

 

Medková Kamila

3.hod

supl. (HaM)

Čj

3.A

(3.A)

 
 

před 5. hodinou dohled suterén vlevo

 

Motyčková Eva

6.hod

spojeno (Pír)

Aj

9.A (Chl)

(Poč)

 
 

6.hod

supl. (Bře)

Aj

9.A (Dív)

(Poč)

 

Ondráčková Miloslava

před 1. hodinou dohled suterén vlevo

 

Pecháčková Jana

5.hod

supl. (HaM)

M

3.A

(3.A)

 
 

před 4. hodinou dohled Hradební - druhé patro

 

Plačková Martina

5.hod

spojeno (Bře)

Lab

7.B (Přb)+

(CH)

 

Pochylá Petra

4.hod

supl. (Hor)

Čj

8.C

(VvHv)

 
 

5.hod

supl. (Rich)

Vkz

9.C

(Z)

 

Prchlíková Miroslava

3.hod

supl. (Bře)

M

6.A

(Př)

 
 

5.hod

odpadá

M

8.A

 

lyžařský kurz

 

6.hod

supl. (Rich)

M

9.B

(F)

 

Procházková Pavla

3.hod

spojeno (Jan)

Tv

7.B (Chl)

(Tv2)

 
 

před 3. hodinou dohled tělocvična

 

Přikrylová Romana

4.hod

supl. (Bře)

Aj

7.B

(Př)

 

Remeš Jan

2.hod

supl. (Rich)

F

6.C

(F)

 

Straková Edita

3.hod

supl. (Sil)

M

8.C

(M 2)

 
 

před 4. hodinou dohled 2.patro vpravo

 

Šmejkalová Gabriela

5.hod

supl. (Pír)

I

8.C

(Poč)

 

Tomanová Hana

2.hod

změna

Aj

1.A (Aj1)

(1.A)

 
 

2.hod

spojeno (PoŠ)

Aj

1.A (Aj2)

(1.A)

 
 

3.hod

změna

Aj

1.B (Aj1)

(1.B)

 
 

3.hod

spojeno (PoŠ)

Aj

1.B (Aj2)

(1.B)

 

Skovajsová Karolína

před 4. hodinou dohled suterén vlevo

 
 

před 5. hodinou dohled tělocvična

 

Válková Žaneta

1.hod

supl. (HaM)

Čj

3.A

(Tv1)

 
 

2.hod

supl. (HaM)

M

3.A

(Tv1)

 
 

před 2. hodinou dohled Hradební - první patro

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Aj

Aj1

(1.A)

změna

Tomanová Hana

 
 

2.hod

Aj

Aj2

(1.A)

spojí

Tomanová Hana

(PoŠ)

1.B

3.hod

Aj

Aj1

(1.B)

změna

Tomanová Hana

 
 

3.hod

Aj

Aj2

(1.B)

spojí

Tomanová Hana

(PoŠ)

3.A

1.hod

Čj

 

(Tv1)

supluje

Válková Žaneta

(HaM)

 

2.hod

M

 

(Tv1)

supluje

Válková Žaneta

(HaM)

 

3.hod

Čj

 

(3.A)

supluje

Medková Kamila

(HaM)

 

4.hod

Aj

Aj1

(3.A)

spojí

Dittrichová Marie

(PoŠ)

 

4.hod

Aj

Aj2

(3.A)

změna

Dittrichová Marie

 
 

5.hod

M

 

(3.A)

supluje

Pecháčková Jana

(HaM)

3.B

5.hod

Aj

Aj2

(3.B)

spojí

Borovcová Eva

(PoŠ)

 

5.hod

Aj

Aj1

(3.B)

změna

Borovcová Eva

 

5.A

6.hod

Vv

 

(5.A)

supluje

Machová Lenka

(HaM)

6.A

2.hod

Čj

 

(J Rj)

supluje

Blahová Alžběta

(Baj)

 

3.hod

M

 

(Př)

supluje

Prchlíková Miroslava

(Bře)

 

4.hod

D

 

(Z)

supluje

Kočíř Petr

(Jan)

6.B

5.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Blahová Alžběta

(Jan)

6.C

2.hod

F

 

(F)

supluje

Remeš Jan

(Rich)

 

5.hod

D

Díl

(Čj)

spojí

Horsáková Hana

(Sil)

 

5.hod

D

Poz

(Čj)

supluje

Horsáková Hana

(Hor)

 

6.hod

Aj

Díl

(J Nj)

spojí

Krayemová Susan

(Sil)

 

6.hod

Aj

Poz

(J Nj)

supluje

Krayemová Susan

(Hor)

7.A

1.hod

Aj

 

(F)

supluje

Mabbett Philip James

(Rich)

 

5.hod

Lab

Přb

(CH)

spojí

Plačková Martina

(Bře)

 

6.hod

Z

 

(Z)

supluje

Kočíř Petr

(Jan)

7.B

2.hod

Vv

 

(VvHv)

supluje

Líšková Marie

(Hor)

 

3.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Procházková Pavla

(Jan)

 

4.hod

Aj

 

(Př)

supluje

Přikrylová Romana

(Bře)

 

5.hod

Lab

Přb

(CH)

spojí

Plačková Martina

(Bře)

8.B

4.hod

Vkz

 

(CH)

supluje

Kalandřík Pavel

(Sil)

 

6.hod

Nj_2

Nj2a

(J Aj)

spojí

Jakšíková Petra

(Baj)

 

6.hod

Nj_2

Nj2b

(J Aj)

změna

Jakšíková Petra

 

8.C

3.hod

M

 

(M 2)

supluje

Straková Edita

(Sil)

 

4.hod

Čj

 

(VvHv)

supluje

Pochylá Petra

(Hor)

 

5.hod

I

 

(Poč)

supluje

Šmejkalová Gabriela

(Pír)

 

6.hod

Nj_2

Nj2a

(J Aj)

spojí

Jakšíková Petra

(Baj)

 

6.hod

Nj_2

Nj2b

(J Aj)

změna

Jakšíková Petra

 

9.A

6.hod

Aj

Chl

(Poč)

spojí

Motyčková Eva

(Pír)

 

6.hod

Aj

Dív

(Poč)

supluje

Motyčková Eva

(Bře)

9.B

4.hod

I

 

(Poč)

supluje

Jakšíková Petra

(Pír)

 

6.hod

M

 

(F)

supluje

Prchlíková Miroslava

(Rich)

9.C

4.hod

Aj

 

(F)

supluje

Dubinová Štěpánka

(Rich)

 

5.hod

Vkz

 

(Z)

supluje

Pochylá Petra

(Rich)

 

Zpracováno v systému Bakaláři