11. 6. 2018

Dne 4.června se třídy 6.B a 7.B vydaly na školní výlet do Oslavan u Brna v zábavním parku jménem Permonium. Po příjezdu nás přivítali milí zaměstnanci, kteří nás informovali o průběhu dne. Vysvětlili nám pravidla hry, kterou jsme hráli skoro celý den. Všichni žáci se rozešli do skupin. Hra spočívala v tom, že jsme dostali úkol, například najít kód v pralese na hnědočervené kládě, za které jsme dostávali body, pokud byly správné, muselo se dosáhnout 60 bodů k výhře. Dostali jsme mapky, abychom se orientovali v kouzelně pojmenovaných místech a k tomu nás doprovázel a říkal co máme dělat skřítek na elektronických tabulkách.

Ve hře jsme se všichni moc pobavili a proto jsme u ní strávili dost času. Koho hra přestala bavit nebo prohrál, mohl strávit zbytek času v druhé části Permonia, kde se nacházelo lanové centrum a vodní nádrž, kde se konaly vodní hrátky. Všechno jsme potom ukončili prolézáním na lanech. Nevyhnuli jsme se samozřejmě malému školení na lanech, které bylo velmi krátké.

Bylo to pro nás náročné, ale všichni jsme to zvládli, pobavili se a skoro nikdo se ani nebál, protože jsme byli zajištěni. A po tom skákání a běhání jsme všichni naskákali do autobusu. S hlavou plnou zážitků, radostí, ale i únavou jsme padli do postele a spali.

Zuzana Presová, Lucie Špalková 6.B