6. 12. 2017

Členové žákovského parlamentu na ZŠ UNESCO se postarali v úterý 5. prosince o dlouho očekávanou mikulášskou obchůzku.

Sv. Mikuláš, kterého doprovázeli andělé a čerti, se vydal do školních lavic za těmi nejmenšími, aby se ujistil, jak se po celý rok chovali a jak si plnili své povinnosti ve škole. Děti předvedly, co se všechno naučily, a tak sv. Mikuláš s anděly mohl spokojeně rozdat všechny sladkosti. A čerti? Ti letos museli zasahovat jen velmi zřídka. Sv. Mikuláš se svou družinou odešel velmi spokojený a slíbil, že se přijde zase napřesrok na děti podívat.

ZŠ UNESCO